Vyhlášení
Ceny, které se po turnaji vyhlašují. O vítězi půlmaratónu nerozhodují — ten se hraje na celkový součet družstva — ale hraje se o ně stejně.
Doplňková soutěž — split jaro 2025 12.04.2025 rozhoduje průměr na hru
U každého turnaje se vyhlašuje jedna a dopředu se neví jaká — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr na hru, ne největší počet: kdo odehraje míň her, tím nemá být bit. Táž úvaha jako u žebříčku jednotlivců.
Jednotlivci
| Hráč | Družstvo | Her | Počet Kolikrát se to tomu hráči povedlo za celý turnaj. | Průměr na hru Počet dělený počtem odehraných her. Tohle rozhoduje o vítězi. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 16 | 26 | 1,63 |
| 2. | Zvěřinová Lenka | SEDLÁCI Z HANÉ | 16 | 25 | 1,56 |
| 3. | Staněk Miroslav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 24 | 37 | 1,54 |
| 4. | Klusáčková Dana | PERMONÍCI | 16 | 24 | 1,50 |
| 4. | Horák Alois | NO A CO | 16 | 24 | 1,50 |
| 6. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 16 | 23 | 1,44 |
| 6. | Tomková Zuzana | NO A CO | 16 | 23 | 1,44 |
| 8. | Ježek Jan | SEDLÁCI Z HANÉ | 16 | 22 | 1,38 |
| 8. | Frydrych Tomáš | KRUTOVAR | 16 | 22 | 1,38 |
| 10. | Stodulka Ladislav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 24 | 30 | 1,25 |
| 10. | Klus František | KELÍMCI | 8 | 10 | 1,25 |
| 10. | Motyka Milan | KELÍMCI | 12 | 15 | 1,25 |
| 10. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 16 | 20 | 1,25 |
| 14. | Kičmer Vojtěch | ATTACK | 16 | 19 | 1,19 |
| 14. | Handl Daniel | ATTACK | 16 | 19 | 1,19 |
| 14. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 16 | 19 | 1,19 |
| 17. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 17 | 20 | 1,18 |
| 18. | Juráčková Kristýna | NO A CO | 16 | 17 | 1,06 |
| 19. | Ulička Antonín | KELÍMCI | 14 | 14 | 1,00 |
| 20. | Krusberský Ladislav | KRUTOVAR | 16 | 15 | 0,94 |
| 20. | Kutáč Vladimír | ATTACK | 16 | 15 | 0,94 |
| 22. | Janusz Radim | KELÍMCI | 14 | 13 | 0,93 |
| 22. | Orságová Jana | ZA ŘEKOU | 14 | 13 | 0,93 |
| 24. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 16 | 14 | 0,88 |
| 25. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 17 | 14 | 0,82 |
| 26. | Varhaníček Pavel | KRUTOVAR | 16 | 13 | 0,81 |
| 27. | Filipčík Štěpán | SEDLÁCI Z HANÉ | 16 | 8 | 0,50 |
Družstva
| Družstvo | Počet | Her Kolik her družstvo doopravdy odehrálo. V každé z 24 her hází dva jeho hráči, takže dohraný turnaj jich má 48. | Průměr na hru Dělí se skutečně odehranými hrami, ne počtem her turnaje — jinak by družstvům vycházel dvojnásobek a s hráči by se to nedalo porovnat. | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 67 | 48 | 1,40 |
| 2. | PERMONÍCI | 64 | 48 | 1,33 |
| 2. | NO A CO | 64 | 48 | 1,33 |
| 4. | JEŠTĚŘI | 62 | 48 | 1,29 |
| 5. | SEDLÁCI Z HANÉ | 55 | 48 | 1,15 |
| 6. | ATTACK | 53 | 48 | 1,10 |
| 7. | KELÍMCI | 52 | 48 | 1,08 |
| 8. | KRUTOVAR | 50 | 48 | 1,04 |
| 9. | ZA ŘEKOU | 47 | 48 | 0,98 |
Nejvyrovnanější hráč rozhoduje nejmenší rozdíl
Rozdíl mezi nejlepší a nejhorší hrou. Při 24 hrách je vyrovnanost půlka věci: 300 a 100 dá týž součet jako 200 a 200, ale není to týž výkon. Počítá to i pořadatel ve svém sešitu jako sloupec Rozdíl Max.-Min.
| Hráč | Družstvo | Her | Max | Min | Rozdíl Max minus Min, tedy nejlepší minus nejhorší hra. Malé číslo znamená vyrovnaný výkon. Řadí se podle něj, při shodě stojí výš ten, kdo odehrál víc her. | Průměr Na hru, včetně handicapu — jen jako údaj, o pořadí téhle ceny nerozhoduje. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 16 | 186 | 143 | 43 | 166,31 |
| 2. | Ježek Jan | SEDLÁCI Z HANÉ | 16 | 204 | 157 | 47 | 180,88 |
| 3. | Klus František | KELÍMCI | 8 | 181 | 133 | 48 | 165,00 |
| 4. | Kutáč Vladimír | ATTACK | 16 | 193 | 144 | 49 | 161,63 |
| 5. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 16 | 179 | 129 | 50 | 159,25 |
| 6. | Orságová Jana+8 | ZA ŘEKOU | 14 | 178 | 127 | 51 | 159,29 |
| 7. | Zvěřinová Lenka+8 | SEDLÁCI Z HANÉ | 16 | 202 | 146 | 56 | 178,81 |
| 8. | Frydrych Tomáš | KRUTOVAR | 16 | 211 | 148 | 63 | 178,31 |
| 9. | Juráčková Kristýna+8 | NO A CO | 16 | 193 | 127 | 66 | 166,56 |
| 10. | Ulička Antonín | KELÍMCI | 14 | 203 | 133 | 70 | 167,93 |
Počítá se jen tomu, kdo odehrál aspoň 8 her — kdo hodil jednou, měl by rozdíl nula a vyhrál by to bez jediné dobré hry. Vidět je prvních 10; celý sloupec Rozdíl má tabulka Jednotlivci.
Nejvyšší náhozy družstev a kdo tu dvojici tvořil
V každé hře hází za družstvo dva jeho hráči, takže výsledek družstva v té hře je jejich součet včetně handicapu — takový nához nikdo sám nehodil. Je to nejlepších 10 her celého turnaje, ne jedna za každé družstvo, takže se družstva klidně opakují. Ve výsledkové tabulce stojí u každého jen jeho maximum; tady je vidět, kdo ho hodil s kým.
| Družstvo | Hra | Dvojice | Nához Součet dvojice včetně handicapů, přesně jak to počítá pořadatel ve sloupci Nej. Hra. | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | ZA ŘEKOU | 6. | Orság Karel 245 + Schindler Radek 223 | 468 |
| 2. | ZA ŘEKOU | 12. | Orság Karel 224 + Schindler Radek 235 | 459 |
| 3. | PERMONÍCI | 20. | Klusáček Jiří 192 + Klusáčková Dana 250+8 | 442 |
| 4. | ZA ŘEKOU | 24. | Orság Karel 215 + Schindler Radek 221 | 436 |
| 5. | PERMONÍCI | 1. | Klusáček Jiří 245 + Klusáčková Dana 186+8 | 431 |
| 6. | PERMONÍCI | 2. | Klusáček Jiří 204 + Klusáčková Dana 220+8 | 424 |
| 7. | PERMONÍCI | 18. | Klusáčková Dana 225+8 + Lysek Petr 192 | 417 |
| 8. | VALAŠSKÁ J-ELITA | 6. | Staněk Miroslav 234 + Stodulka Ladislav 181 | 415 |
| 9. | PERMONÍCI | 19. | Klusáček Jiří 215 + Klusáčková Dana 197+8 | 412 |
| 10. | ZA ŘEKOU | 7. | Orságová Jana 168+8 + Schindler Radek 243 | 411 |
Nejvyšší náhozy jednotlivců holý nához, bez handicapu nejlepších 10 her turnaje
| Hráč | Družstvo | Hra | Nához Skutečně sražené kuželky, bez handicapu — stejně jako sloupec Max u jednotlivců. Handicap je vedle jména. | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 1. | 245 |
| 1. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 2. | 245 |
| 1. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 6. | 245 |
| 4. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 7. | 243 |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 20. | 242 |
| 6. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 10. | 240 |
| 7. | Horák Alois | NO A CO | 21. | 237 |
| 8. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 12. | 235 |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 13. | 235 |
| 10. | Staněk Miroslav | VALAŠSKÁ J-ELITA | 6. | 234 |