Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit
← Zpět na hráče

Kutáč Vladimír

SMOG · URNA · LAMPIÓNI

Počet her 261
Průměr Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců. 183,25
Max Nejlepší hra kariéry: 277 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 277. 277
Min Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil. 116
Počet 250 Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához. 2
Počet 300 Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo. 0
Vývoj průměru Sezónní průměr bez handicapu. S handicapem by čára byla skoro rovná — handicap se odvíjí od výkonu, takže zlepšení sám odečte. Vodorovná linka je kariérní průměr.
jaro 2020 · 144,33 · 6 her · LAMPIÓNI jaro 2024 · 186,73 · 15 her · URNA podzim 2024 · 178,11 · 45 her · SMOG jaro 2025 · 187,06 · 63 her · SMOG podzim 2025 · 181,44 · 48 her · SMOG jaro 2026 · 186,20 · 66 her · SMOG podzim 2026 · 186,89 · 18 her · SMOG
jaro 2020 průměr kariéry 183,25 podzim 2026

Frýdecká liga družstev, podzim 2026 SMOG

12. v žebříčku sezóny z 58

DatumSoupeř 123456 HerMax MinPrůměr Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her.
1. HD 24.08. DRACI 234 212 192 180 184 203 6 234 180 200,83 12
2. HD 31.08. DALLAS 202 125 142 3 202 125 156,33 2
4. HD 14.09. STATOVAR 159 159 165 3 165 159 161,00 4
7. HD 06.10. URNA 225 183 201 190 175 233 6 233 175 201,17 9
Celkem 4 utkání 3364 celkem 18 234 125 186,89 27

Duelových bodů 27 z 36 možných (75 %).

Frýdecká liga družstev, jaro 2026 SMOG

10. v žebříčku sezóny z 54

DatumSoupeř 123456 HerMax MinPrůměr Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her.
1. HD 02.02. DOBRÁCI 135 178 177 150 161 146 6 178 135 157,83 4
2. HD 16.02. DALLAS 161 208 173 169 149 179 6 208 149 173,17 6
3. HD 23.02. LAMPIÓNI 220 195 193 241 160 221 6 241 160 205,00 10
4. HD 09.03. PERMONÍCI 200 182 171 171 162 162 6 200 162 174,67 6
5. HD 17.03. URNA 204 223 234 209 215 180 6 234 180 210,83 10
6. HD 30.03. TRAKEŘI 165 192 170 190 207 169 6 207 165 182,17 6
7. HD 13.04. JMJ TEAM 156 190 204 172 223 181 6 223 156 187,67 9
8. HD 27.04. STATOVAR 234 159 172 171 224 180 6 234 159 190,00 6
9. HD 11.05. HUJAŘI 220 182 172 219 161 207 6 220 161 193,50 9
10. HD 19.05. GAMA 200 207 162 214 203 162 6 214 162 191,33 8
11. HD 01.06. BABINEC 170 172 199 211 158 182 6 211 158 182,00 6
Celkem 11 utkání 12289 celkem 66 241 135 186,20 80

Duelových bodů 80 z 132 možných (61 %).

Frýdecká liga družstev, podzim 2025 SMOG

12. v žebříčku sezóny z 59

DatumSoupeř 123456 HerMax MinPrůměr Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her.
3. HD 16.09. TRAKEŘI 180 214 149 181 185 179 6 214 149 181,33 6
4. HD 22.09. PERMONÍCI 178 179 196 163 168 195 6 196 163 179,83 8
5. HD 29.09. STATOVAR 178 156 206 165 178 168 6 206 156 175,17 6
6. HD 14.10. JMJ TEAM 210 196 190 174 165 216 6 216 165 191,83 6
7. HD 27.10. BABINEC 154 171 215 171 186 201 6 215 154 183,00 10
8. HD 10.11. GAMA 156 213 192 212 185 169 6 213 156 187,83 8
10. HD 01.12. JEŠTĚŘI 257 145 174 166 205 165 6 257 145 185,33 4
11. HD 15.12. HUJAŘI 142 157 139 190 199 176 6 199 139 167,17 6
Celkem 8 utkání 8709 celkem 48 257 139 181,44 54

Duelových bodů 54 z 96 možných (56 %).

Frýdecká liga družstev, jaro 2025 SMOG

7. v žebříčku sezóny z 55

DatumSoupeř 123456 HerMax MinPrůměr Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her.
1. HD 03.02. DOBRÁCI 174 157 211 178 161 216 6 216 157 182,83 9
2. HD 17.02. TRAKEŘI 148 177 209 182 160 153 6 209 148 171,50 3
3. HD 25.02. URNA 158 195 232 184 158 242 6 242 158 194,83 6
4. HD 11.03. PERMONÍCI 182 184 181 181 192 177 6 192 177 182,83 6
5. HD 17.03. STATOVAR 187 201 158 206 191 167 6 206 158 185,00 8
6. HD 08.04. LAMPIÓNI 194 194 191 178 201 212 6 212 178 195,00 4
7. HD 24.04. BABINEC 222 200 193 236 194 181 6 236 181 204,33 12
8. HD 28.04. JEŠTĚŘI 207 160 176 203 277 217 6 277 160 206,67 12
9. HD 22.04. HUJAŘI 180 177 174 3 180 174 177,00 6
10. HD 20.05. JMJ TEAM 194 180 167 233 179 199 6 233 167 192,00 7
11. HD 27.05. GAMA 171 136 145 164 157 191 6 191 136 160,67 2
Celkem 11 utkání 11785 celkem 63 277 136 187,06 75

Duelových bodů 75 z 126 možných (60 %).

Frýdecká liga družstev, podzim 2024 SMOG

17. v žebříčku sezóny z 61

DatumSoupeř 123456 HerMax MinPrůměr Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her.
2. HD 28.08. STATOVAR 202 224 141 214 167 168 6 224 141 186,00 10
3. HD 03.09. PERMONÍCI 150 167 167 144 200 150 6 200 144 163,00 4
4. HD 09.09. JEŠTĚŘI 191 164 167 3 191 164 174,00 4
6. HD 30.09. JMJ TEAM 165 165 232 202 148 182 6 232 148 182,33 8
7. HD 14.10. LAMPIÓNI 195 137 158 239 225 169 6 239 137 187,17 8
9. HD 11.11. DOBRÁCI 188 167 148 158 173 177 6 188 148 168,50 2
10. HD 25.11. HUJAŘI 242 182 209 156 210 173 6 242 156 195,33 12
11. HD 10.12. GAMA 155 198 172 165 151 158 6 198 151 166,50 6
Celkem 8 utkání 8015 celkem 45 242 137 178,11 54

Duelových bodů 54 z 90 možných (60 %).

Frýdecká liga družstev, jaro 2024 URNA

4. v žebříčku sezóny z 56

DatumSoupeř 123456 HerMax MinPrůměr Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her.
6. HD 19.03. GAMA 234 169 226 3 234 169 209,67 6
7. HD 02.04. TRAKEŘI 193 120 224 205 212 168 6 224 120 187,00 7
8. HD 22.04. PERMONÍCI 190 164 161 201 146 188 6 201 146 175,00 4
Celkem 3 utkání 2801 celkem 15 234 120 186,73 17

Duelových bodů 17 z 30 možných (57 %).

Frýdecká liga družstev, jaro 2020 LAMPIÓNI

52. v žebříčku sezóny z 58

DatumSoupeř 123456 HerMax MinPrůměr Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her.
9. HD 08.09. JMJ TEAM 137 116 134 144 143 192 6 192 116 144,33 2
Celkem 1 utkání 866 celkem 6 192 116 144,33 2

Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %).

Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.