Jednotlivci
jaro 2023 06.05.2023 27 hráčů
Vedlejší žebříček — půlmaratón se hraje o vítězné družstvo. Řadí se podle průměru, protože každý odehraje jiný počet her. Kliknutím do záhlaví se dá seřadit podle kteréhokoli sloupce.
| Součet holých náhozů, bez handicapu. | Na hru, včetně handicapu — tak to počítá i pořadatel. Podle tohohle čísla je tabulka seřazená, když se přijde. | Max minus Min. Malé číslo znamená vyrovnaný výkon — a při dvaceti čtyřech hrách je vyrovnanost půlka věci. Počítá to i pořadatel ve svém sešitu. | Doplňková soutěž se vyhlašuje až na místě — je to to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr, ne největší počet. | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klein David | VIP ROVINÁŘI | 18 | 3874 | 215,22 | 261 | 167 | 94 | 15 | 0,83 |
| 2. | Schindler Radek | ZA ŘEKOU | 17 | 3561 | 209,47 | 300 | 161 | 139 | 21 | 1,24 |
| 3. | Šatný Kristián | ATTACK | 18 | 3532 | 196,22 | 289 | 148 | 141 | 17 | 0,94 |
| 4. | Novák Radek | OTUBEJ | 18 | 3504 | 194,67 | 246 | 157 | 89 | 18 | 1,00 |
| 5. | Bucha Radovan | STATOVAR | 18 | 3373 | 187,39 | 245 | 132 | 113 | 21 | 1,17 |
| 6. | Indra Martin | VIP ROVINÁŘI | 16 | 2956 | 184,75 | 256 | 141 | 115 | 21 | 1,31 |
| 7. | Novák Daniel | VIP ROVINÁŘI | 14 | 2582 | 184,43 | 233 | 150 | 83 | 16 | 1,14 |
| 8. | Orság Karel | ZA ŘEKOU | 17 | 3118 | 183,41 | 237 | 141 | 96 | 22 | 1,29 |
| 9. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 16 | 2779 | 181,69 | 222 | 139 | 83 | 23 | 1,44 |
| 10. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 16 | 2900 | 181,25 | 224 | 142 | 82 | 32 | 2,00 |
| 11. | Janusz Radim | KELÍMCI | 16 | 2870 | 179,38 | 245 | 148 | 97 | 21 | 1,31 |
| 12. | Matera Lubomír | VALAŠI ZLÍN | 16 | 2845 | 177,81 | 224 | 135 | 89 | 21 | 1,31 |
| 13. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 14 | 2476 | 176,86 | 209 | 144 | 65 | 27 | 1,93 |
| 14. | Malenda Richard | KELÍMCI | 18 | 3181 | 176,72 | 213 | 116 | 97 | 12 | 0,67 |
| 15. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 16 | 2822 | 176,38 | 216 | 140 | 76 | 17 | 1,06 |
| 16. | Orságová Jana+8 | ZA ŘEKOU | 14 | 2356 | 176,29 | 218 | 126 | 92 | 23 | 1,64 |
| 17. | Ježek Jan | TŘINEČÁCI | 18 | 3172 | 176,22 | 211 | 121 | 90 | 27 | 1,50 |
| 18. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 16 | 2812 | 175,75 | 215 | 145 | 70 | 18 | 1,13 |
| 19. | Kutáč Vladimír | ATTACK | 17 | 2979 | 175,24 | 245 | 136 | 109 | 16 | 0,94 |
| 20. | Klus František | KELÍMCI | 14 | 2409 | 172,07 | 202 | 143 | 59 | 13 | 0,93 |
| 21. | Šatný Radim | ATTACK | 13 | 2235 | 171,92 | 248 | 124 | 124 | 15 | 1,15 |
| 22. | Malurek Václav | OTUBEJ | 14 | 2384 | 170,29 | 202 | 123 | 79 | 19 | 1,36 |
| 23. | Kapustová Dagmar+8 | VALAŠI ZLÍN | 16 | 2497 | 164,06 | 181 | 128 | 53 | 24 | 1,50 |
| 24. | Kubátko Vlastimil | OTUBEJ | 16 | 2546 | 159,13 | 210 | 119 | 91 | 25 | 1,56 |
| 25. | Kapusta Michal | VALAŠI ZLÍN | 16 | 2544 | 159,00 | 206 | 128 | 78 | 12 | 0,75 |
| 26. | Ježkova Julia+8 | TŘINEČÁCI | 13 | 1795 | 146,08 | 166 | 110 | 56 | 18 | 1,38 |
| 27. | Ježek Daniel | TŘINEČÁCI | 17 | 2357 | 138,65 | 180 | 107 | 73 | 10 | 0,59 |