Frýdecká liga družstev, podzim 2021 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.09. | LAMPIÓNI | 83 | 73 | 108 | 3 | 108 | 73 | 88,00 | 0 | |||
| 2. HD | 21.09. | GAMA | 102 | 113 | 108 | 3 | 113 | 102 | 107,67 | 0 | |||
| 3. HD | 28.09. | BABINEC | 114 | 75 | 89 | 3 | 114 | 75 | 92,67 | 0 | |||
| 6. HD | 26.10. | TRAKEŘI | 135 | 119 | 102 | 133 | 4 | 135 | 102 | 122,25 | 2 | ||
| 7. HD | 09.11. | KAMPERETAMPERE | 104 | 97 | 111 | 102 | 105 | 97 | 6 | 111 | 97 | 102,67 | 0 |
| 9. HD | 22.11. | STATOVAR | 97 | 124 | 91 | 96 | 104 | 94 | 6 | 124 | 91 | 101,00 | 0 |
| 10. HD | 07.12. | JMJ TEAM | 109 | 110 | 94 | 111 | 91 | 106 | 6 | 111 | 91 | 103,50 | 0 |
| 11. HD | 14.12. | JEŠTĚŘI | 89 | 66 | 120 | 123 | 122 | 103 | 6 | 123 | 66 | 103,83 | 0 |
| Celkem | 8 utkání | 3820 celkem | 37 | 135 | 66 | 103,24 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 74 možných (3 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 23.09. | MEXICO | 109 | 100 | 101 | 3 | 109 | 100 | 103,33 | 0 | |||
| 6. HD | 12.11. | GAMA | 99 | 1 | 99 | 99 | 99,00 | 0 | |||||
| Celkem | 2 utkání | 409 celkem | 4 | 109 | 99 | 102,25 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 8 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 25.03. | GAMA | 125 | 128 | 106 | 164 | 106 | 108 | 6 | 164 | 106 | 122,83 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 737 celkem | 6 | 164 | 106 | 122,83 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 04.09. | ONDRÁŠ | 146 | 105 | 115 | 3 | 146 | 105 | 122,00 | 0 | |||
| 11. HD | 04.12. | JMJ TEAM | 104 | 123 | 103 | 3 | 123 | 103 | 110,00 | 0 | |||
| Celkem | 2 utkání | 696 celkem | 6 | 146 | 103 | 116,00 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 12 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | STATOVAR | 115 | 115 | 131 | 140 | 107 | 113 | 6 | 140 | 107 | 120,17 | 0 |
| 2. HD | 16.04. | PERMONÍCI | 102 | 131 | 128 | 3 | 131 | 102 | 120,33 | 0 | |||
| 3. HD | 10.04. | GAMA | 147 | 108 | 134 | 3 | 147 | 108 | 129,67 | 2 | |||
| 4. HD | 26.03. | BABINEC | 146 | 135 | 126 | 3 | 146 | 126 | 135,67 | 2 | |||
| 6. HD | 26.02. | HUJAŘI | 104 | 118 | 102 | 3 | 118 | 102 | 108,00 | 0 | |||
| 7. HD | 30.01. | MEXICO | 114 | 136 | 82 | 3 | 136 | 82 | 110,67 | 0 | |||
| 8. HD | 03.04. | JADRAN | 103 | 116 | 133 | 3 | 133 | 103 | 117,33 | 2 | |||
| 9. HD | 19.04. | JMJ TEAM | 134 | 131 | 96 | 3 | 134 | 96 | 120,33 | 0 | |||
| 10. HD | 19.02. | ONDRÁŠ | 107 | 108 | 135 | 3 | 135 | 107 | 116,67 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 3597 celkem | 30 | 147 | 82 | 119,90 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 60 možných (10 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 18.09. | BABINEC | 95 | 126 | 117 | 3 | 126 | 95 | 112,67 | 0 | |||
| 6. HD | 09.10. | PERMONÍCI | 91 | 118 | 119 | 3 | 119 | 91 | 109,33 | 0 | |||
| 7. HD | 24.10. | JMJ TEAM | 102 | 106 | 113 | 139 | 111 | 75 | 6 | 139 | 75 | 107,67 | 0 |
| 8. HD | 13.11. | TRAKEŘI | 111 | 126 | 108 | 3 | 126 | 108 | 115,00 | 0 | |||
| Celkem | 4 utkání | 1657 celkem | 15 | 139 | 75 | 110,47 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 30 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.04. | HUJAŘI | 99 | 79 | 122 | 114 | 97 | 89 | 6 | 122 | 79 | 100,00 | 0 |
| 2. HD | 14.02. | BABINEC | 111 | 101 | 88 | 3 | 111 | 88 | 100,00 | 0 | |||
| 4. HD | 04.04. | ONDRÁŠ | 96 | 127 | 134 | 3 | 134 | 96 | 119,00 | 0 | |||
| 6. HD | 27.03. | JADRAN | 98 | 101 | 106 | 3 | 106 | 98 | 101,67 | 0 | |||
| 7. HD | 21.03. | MEXICO | 76 | 125 | 143 | 3 | 143 | 76 | 114,67 | 0 | |||
| 9. HD | 10.04. | JMJ TEAM | 140 | 167 | 112 | 3 | 167 | 112 | 139,67 | 2 | |||
| 10. HD | 09.05. | 3+1 | 111 | 101 | 129 | 125 | 124 | 132 | 6 | 132 | 101 | 120,33 | 0 |
| Celkem | 7 utkání | 3047 celkem | 27 | 167 | 76 | 112,85 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 54 možných (4 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 BISTRO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.11. | BABINEC | 194 | 102 | 103 | 3 | 194 | 102 | 133,00 | 2 | |||
| 2. HD | 13.09. | MEXICO | 111 | 111 | 126 | 3 | 126 | 111 | 116,00 | 0 | |||
| 3. HD | 26.09. | JADRAN | 123 | 105 | 79 | 3 | 123 | 79 | 102,33 | 0 | |||
| 8. HD | 19.09. | TRAKEŘI | 100 | 120 | 142 | 3 | 142 | 100 | 120,67 | 0 | |||
| 10. HD | 15.11. | HUJAŘI | 100 | 87 | 129 | 134 | 95 | 99 | 6 | 134 | 87 | 107,33 | 0 |
| Celkem | 5 utkání | 2060 celkem | 18 | 194 | 79 | 114,44 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 36 možných (6 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 BISTRO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 01.03. | TRAKEŘI | 95 | 105 | 99 | 3 | 105 | 95 | 99,67 | 0 | |||
| 4. HD | 03.05. | 3+1 | 118 | 106 | 90 | 3 | 118 | 90 | 104,67 | 0 | |||
| 5. HD | 14.03. | PERMONÍCI | 107 | 145 | 107 | 124 | 124 | 83 | 6 | 145 | 83 | 115,00 | 0 |
| 7. HD | 29.03. | LAMPIÓNI | 109 | 93 | 86 | 3 | 109 | 86 | 96,00 | 0 | |||
| 9. HD | 10.05. | ONDRÁŠ | 107 | 108 | 102 | 3 | 108 | 102 | 105,67 | 0 | |||
| Celkem | 5 utkání | 1908 celkem | 18 | 145 | 83 | 106,00 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 36 možných (0 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.