Počet her
108
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
161,17
Max
Nejlepší hra kariéry: 268 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 268.
268
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
106
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
1
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
jaro 2023
průměr kariéry 161,17
podzim 2026
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DALLAS
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 07.09. | URNA | 133 | 164 | 194 | 181 | 144 | 163 | 6 | 194 | 133 | 163,17 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 979 celkem | 6 | 194 | 133 | 163,17 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 DALLAS
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 27.04. | URNA | 161 | 152 | 160 | 179 | 149 | 211 | 6 | 211 | 149 | 168,67 | 4 |
| 11. HD | 01.06. | STATOVAR | 198 | 147 | 130 | 128 | 165 | 144 | 6 | 198 | 128 | 152,00 | 2 |
| Celkem | 2 utkání | 1924 celkem | 12 | 211 | 128 | 160,33 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 24 možných (25 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 27.10. | GAMA | 198 | 155 | 136 | 175 | 117 | 181 | 6 | 198 | 117 | 160,33 | 8 |
| 8. HD | 03.11. | URNA | 193 | 169 | 164 | 169 | 142 | 178 | 6 | 193 | 142 | 169,17 | 4 |
| 11. HD | 15.12. | STATOVAR | 138 | 182 | 170 | 156 | 152 | 158 | 6 | 182 | 138 | 159,33 | 8 |
| Celkem | 3 utkání | 2933 celkem | 18 | 198 | 117 | 162,94 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 36 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 10.02. | GAMA | 174 | 154 | 153 | 140 | 153 | 180 | 6 | 180 | 140 | 159,00 | 8 |
| 6. HD | 31.03. | HUJAŘI | 146 | 213 | 192 | 145 | 154 | 118 | 6 | 213 | 118 | 161,33 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | SMOG | 156 | 179 | 170 | 156 | 162 | 140 | 6 | 179 | 140 | 160,50 | 3 |
| 11. HD | 26.05. | STATOVAR | 158 | 183 | 145 | 195 | 165 | 170 | 6 | 195 | 145 | 169,33 | 6 |
| Celkem | 4 utkání | 3901 celkem | 24 | 213 | 118 | 162,54 | 23 | ||||||
Duelových bodů 23 z 48 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | GAMA | 187 | 199 | 151 | 124 | 135 | 175 | 6 | 199 | 124 | 161,83 | 8 |
| 2. HD | 28.08. | HUJAŘI | 167 | 188 | 234 | 146 | 226 | 141 | 6 | 234 | 141 | 183,67 | 8 |
| 8. HD | 25.11. | PERMONÍCI | 169 | 161 | 160 | 152 | 151 | 169 | 6 | 169 | 151 | 160,33 | 4 |
| 10. HD | 28.10. | DOBRÁCI | 141 | 142 | 166 | 148 | 136 | 198 | 6 | 198 | 136 | 155,17 | 6 |
| Celkem | 4 utkání | 3966 celkem | 24 | 234 | 124 | 165,25 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 48 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 11.03. | GAMA | 268 | 146 | 190 | 142 | 169 | 106 | 6 | 268 | 106 | 170,17 | 8 |
| 7. HD | 08.04. | PERMONÍCI | 164 | 175 | 169 | 124 | 169 | 116 | 6 | 175 | 116 | 152,83 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 1938 celkem | 12 | 268 | 106 | 161,50 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | PERMONÍCI | 136 | 115 | 135 | 143 | 143 | 175 | 6 | 175 | 115 | 141,17 | 2 |
| 2. HD | 01.03. | TRAKEŘI | 139 | 151 | 157 | 150 | 150 | 171 | 6 | 171 | 139 | 153,00 | 2 |
| Celkem | 2 utkání | 1765 celkem | 12 | 175 | 115 | 147,08 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 24 možných (17 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.