Frýdecká liga družstev, jaro 2020 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 24.02. | GAMA | 168 | 153 | 155 | 152 | 219 | 218 | 6 | 219 | 152 | 177,50 | 8 |
| 5. HD | 18.02. | KAMPERETAMPERE | 128 | 162 | 174 | 173 | 188 | 184 | 6 | 188 | 128 | 168,17 | 4 |
| 6. HD | 02.03. | HUJAŘI | 185 | 170 | 172 | 201 | 206 | 152 | 6 | 206 | 152 | 181,00 | 6 |
| 7. HD | 22.06. | PERMONÍCI | 158 | 179 | 189 | 190 | 138 | 175 | 6 | 190 | 138 | 171,50 | 4 |
| Celkem | 4 utkání | 4189 celkem | 24 | 219 | 128 | 174,54 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 48 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 09.09. | HUJAŘI | 123 | 168 | 178 | 161 | 146 | 149 | 6 | 178 | 123 | 154,17 | 4 |
| 7. HD | 15.10. | JMJ TEAM | 123 | 166 | 155 | 151 | 159 | 154 | 6 | 166 | 123 | 151,33 | 0 |
| 9. HD | 22.10. | MEXICO | 136 | 155 | 211 | 225 | 191 | 178 | 6 | 225 | 136 | 182,67 | 4 |
| 10. HD | 18.11. | PERMONÍCI | 190 | 200 | 127 | 178 | 204 | 190 | 6 | 204 | 127 | 181,50 | 7 |
| 11. HD | 29.10. | BABINEC | 144 | 146 | 213 | 184 | 142 | 184 | 6 | 213 | 142 | 168,83 | 5 |
| Celkem | 5 utkání | 5031 celkem | 30 | 225 | 123 | 167,70 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 60 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 TRAKEŘI
4. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. HD | 21.05. | BABINEC | 179 | 217 | 192 | 195 | 168 | 168 | 6 | 217 | 168 | 186,50 | 10 |
| Celkem | 1 utkání | 1119 celkem | 6 | 217 | 168 | 186,50 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 12 možných (83 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 JADRAN
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | GAMA | 168 | 146 | 214 | 170 | 172 | 143 | 6 | 214 | 143 | 168,83 | 12 |
| 2. HD | 19.02. | STATOVAR | 159 | 148 | 162 | 158 | 166 | 145 | 6 | 166 | 145 | 156,33 | 2 |
| 3. HD | 27.02. | ONDRÁŠ | 141 | 190 | 178 | 3 | 190 | 141 | 169,67 | 0 | |||
| 4. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 157 | 165 | 136 | 194 | 168 | 174 | 6 | 194 | 136 | 165,67 | 4 |
| 5. HD | 13.02. | PERMONÍCI | 198 | 179 | 158 | 3 | 198 | 158 | 178,33 | 0 | |||
| 6. HD | 19.03. | JMJ TEAM | 164 | 149 | 177 | 168 | 166 | 167 | 6 | 177 | 149 | 165,17 | 2 |
| 7. HD | 27.03. | BABINEC | 138 | 185 | 194 | 3 | 194 | 138 | 172,33 | 4 | |||
| 8. HD | 03.04. | SMOG | 154 | 202 | 181 | 149 | 167 | 128 | 6 | 202 | 128 | 163,50 | 6 |
| 9. HD | 17.04. | MEXICO | 202 | 198 | 140 | 3 | 202 | 140 | 180,00 | 4 | |||
| 10. HD | 30.04. | LAMPIÓNI | 171 | 183 | 147 | 187 | 157 | 166 | 6 | 187 | 147 | 168,50 | 4 |
| 11. HD | 07.05. | HUJAŘI | 182 | 156 | 175 | 137 | 165 | 177 | 6 | 182 | 137 | 165,33 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 9021 celkem | 54 | 214 | 128 | 167,06 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 108 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 JADRAN
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 162 | 217 | 213 | 147 | 168 | 171 | 6 | 217 | 147 | 179,67 | 6 |
| 2. HD | 18.09. | MEXICO | 146 | 209 | 176 | 3 | 209 | 146 | 177,00 | 6 | |||
| 3. HD | 04.09. | LAMPIÓNI | 159 | 155 | 149 | 3 | 159 | 149 | 154,33 | 2 | |||
| 4. HD | 25.09. | JMJ TEAM | 135 | 159 | 167 | 158 | 146 | 145 | 6 | 167 | 135 | 151,67 | 4 |
| 5. HD | 05.09. | TRAKEŘI | 174 | 168 | 164 | 3 | 174 | 164 | 168,67 | 6 | |||
| 6. HD | 29.08. | ONDRÁŠ | 171 | 120 | 160 | 145 | 186 | 191 | 6 | 191 | 120 | 162,17 | 4 |
| 7. HD | 23.10. | HUJAŘI | 203 | 155 | 179 | 224 | 173 | 164 | 6 | 224 | 155 | 183,00 | 6 |
| 8. HD | 30.10. | BABINEC | 193 | 123 | 170 | 182 | 140 | 158 | 6 | 193 | 123 | 161,00 | 8 |
| 9. HD | 06.11. | SMOG | 201 | 179 | 206 | 176 | 175 | 126 | 6 | 206 | 126 | 177,17 | 6 |
| 10. HD | 14.11. | STATOVAR | 177 | 151 | 192 | 141 | 159 | 146 | 6 | 192 | 141 | 161,00 | 6 |
| 11. HD | 21.11. | GAMA | 145 | 223 | 125 | 3 | 223 | 125 | 164,33 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 9047 celkem | 54 | 224 | 120 | 167,54 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 108 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 JADRAN
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 27.02. | TRAKEŘI | 175 | 183 | 212 | 198 | 193 | 148 | 6 | 212 | 148 | 184,83 | 10 |
| 2. HD | 21.02. | GAMA | 136 | 127 | 156 | 208 | 162 | 154 | 6 | 208 | 127 | 157,17 | 4 |
| 3. HD | 21.03. | 3+1 | 154 | 151 | 208 | 169 | 167 | 172 | 6 | 208 | 151 | 170,17 | 12 |
| 4. HD | 13.03. | JMJ TEAM | 172 | 216 | 211 | 3 | 216 | 172 | 199,67 | 4 | |||
| 5. HD | 20.03. | LAMPIÓNI | 158 | 172 | 173 | 162 | 178 | 5 | 178 | 158 | 168,60 | 2 | |
| 7. HD | 02.05. | HUJAŘI | 127 | 210 | 143 | 162 | 154 | 171 | 6 | 210 | 127 | 161,17 | 2 |
| 8. HD | 10.04. | ONDRÁŠ | 181 | 191 | 178 | 3 | 191 | 178 | 183,33 | 2 | |||
| 9. HD | 18.04. | BABINEC | 166 | 181 | 184 | 171 | 176 | 154 | 6 | 184 | 154 | 172,00 | 8 |
| 10. HD | 25.04. | MEXICO | 204 | 202 | 133 | 3 | 204 | 133 | 179,67 | 4 | |||
| 11. HD | 09.05. | PERMONÍCI | 169 | 184 | 171 | 3 | 184 | 169 | 174,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 8127 celkem | 47 | 216 | 127 | 172,91 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 94 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 JADRAN
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | LAMPIÓNI | 184 | 181 | 165 | 196 | 160 | 215 | 6 | 215 | 160 | 183,50 | 10 |
| 2. HD | 19.09. | GAMA | 173 | 149 | 156 | 149 | 173 | 148 | 6 | 173 | 148 | 158,00 | 8 |
| 3. HD | 26.09. | BISTRO | 188 | 125 | 165 | 162 | 207 | 160 | 6 | 207 | 125 | 167,83 | 10 |
| 4. HD | 27.09. | BABINEC | 169 | 199 | 187 | 154 | 168 | 213 | 6 | 213 | 154 | 181,67 | 12 |
| 5. HD | 11.10. | PERMONÍCI | 151 | 194 | 169 | 3 | 194 | 151 | 171,33 | 2 | |||
| 6. HD | 25.10. | 3+1 | 164 | 142 | 146 | 3 | 164 | 142 | 150,67 | 4 | |||
| Celkem | 6 utkání | 5112 celkem | 30 | 215 | 125 | 170,40 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 60 možných (77 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 DŮCHODCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 29.02. | BABINEC | 131 | 145 | 168 | 213 | 179 | 155 | 6 | 213 | 131 | 165,17 | 8 |
| 3. HD | 08.03. | LAMPIÓNI | 137 | 130 | 171 | 3 | 171 | 130 | 146,00 | 2 | |||
| 4. HD | 21.03. | GAMA | 177 | 161 | 144 | 167 | 148 | 181 | 6 | 181 | 144 | 163,00 | 6 |
| 5. HD | 29.03. | 3+1 | 213 | 188 | 145 | 147 | 145 | 178 | 6 | 213 | 145 | 169,33 | 10 |
| 6. HD | 07.03. | PERMONÍCI | 157 | 161 | 169 | 156 | 165 | 190 | 6 | 190 | 156 | 166,33 | 6 |
| 7. HD | 19.04. | ONDRÁŠ | 173 | 184 | 169 | 167 | 198 | 166 | 6 | 198 | 166 | 176,17 | 10 |
| 8. HD | 26.04. | BISTRO | 149 | 145 | 150 | 3 | 150 | 145 | 148,00 | 4 | |||
| 9. HD | 09.05. | TRAKEŘI | 167 | 221 | 189 | 3 | 221 | 167 | 192,33 | 6 | |||
| Celkem | 8 utkání | 6499 celkem | 39 | 221 | 130 | 166,64 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 78 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 DŮCHODCI
11. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +10
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | 3+1 | 146 | 122 | 177 | 3 | 177 | 122 | 148,33 | 0 | |||
| 2. HD | 14.09. | ONDRÁŠ | 164 | 186 | 178 | 151 | 158 | 163 | 6 | 186 | 151 | 166,67 | 0 |
| 3. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 140 | 124 | 190 | 165 | 166 | 152 | 6 | 190 | 124 | 156,17 | 6 |
| 4. HD | 06.10. | VOLEJBAL | 150 | 185 | 132 | 3 | 185 | 132 | 155,67 | 4 | |||
| 5. HD | 26.10. | ŠOT | 173 | 188 | 239 | 3 | 239 | 173 | 200,00 | 4 | |||
| 6. HD | 08.09. | MEXICO | 184 | 163 | 206 | 133 | 167 | 136 | 6 | 206 | 133 | 164,83 | 8 |
| 7. HD | 29.09. | BABINEC | 194 | 233 | 180 | 178 | 183 | 210 | 6 | 233 | 178 | 196,33 | 8 |
| 8. HD | 09.11. | GAMA | 193 | 221 | 164 | 164 | 167 | 176 | 6 | 221 | 164 | 180,83 | 9 |
| 9. HD | 17.11. | LAMPIÓNI | 132 | 179 | 169 | 162 | 192 | 203 | 6 | 203 | 132 | 172,83 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 7738 celkem | 45 | 239 | 122 | 171,96 | 45 | ||||||
Duelových bodů 45 z 90 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 161,96.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.