Lýsek Erik
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 09.11. | PERMONÍCI | 131 | 169 | 176 | 132 | 168 | 191 | 6 | 191 | 131 | 161,17 | 3 |
| Celkem | 1 utkání | 967 celkem | 6 | 191 | 131 | 161,17 | 3 | ||||||
Duelových bodů 3 z 12 možných (25 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 16.09. | JEŠTĚŘI | 149 | 190 | 158 | 143 | 160 | 147 | 6 | 190 | 143 | 157,83 | 6 |
| 5. HD | 03.09. | LAMPIÓNI | 139 | 202 | 151 | 177 | 143 | 158 | 6 | 202 | 139 | 161,67 | 8 |
| 10. HD | 18.11. | PERMONÍCI | 132 | 158 | 204 | 142 | 154 | 129 | 6 | 204 | 129 | 153,17 | 0 |
| Celkem | 3 utkání | 2836 celkem | 18 | 204 | 129 | 157,56 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 36 možných (39 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 12.02. | HUJAŘI | 112 | 150 | 124 | 156 | 141 | 152 | 6 | 156 | 112 | 139,17 | 3 |
| 3. HD | 01.05. | JEŠTĚŘI | 124 | 124 | 155 | 193 | 195 | 170 | 6 | 195 | 124 | 160,17 | 5 |
| 6. HD | 07.05. | ONDRÁŠ | 192 | 136 | 163 | 137 | 138 | 157 | 6 | 192 | 136 | 153,83 | 4 |
| 8. HD | 04.03. | SMOG | 165 | 138 | 159 | 143 | 172 | 185 | 6 | 185 | 138 | 160,33 | 4 |
| Celkem | 4 utkání | 3681 celkem | 24 | 195 | 112 | 153,38 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 48 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 18.09. | JEŠTĚŘI | 152 | 146 | 147 | 158 | 169 | 124 | 6 | 169 | 124 | 149,33 | 8 |
| 5. HD | 03.09. | STATOVAR | 152 | 162 | 149 | 131 | 121 | 148 | 6 | 162 | 121 | 143,83 | 5 |
| 10. HD | 12.11. | BABINEC | 149 | 179 | 163 | 167 | 132 | 174 | 6 | 179 | 132 | 160,67 | 8 |
| Celkem | 3 utkání | 2723 celkem | 18 | 179 | 121 | 151,28 | 21 | ||||||
Duelových bodů 21 z 36 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | HUJAŘI | 165 | 132 | 183 | 186 | 156 | 157 | 6 | 186 | 132 | 163,17 | 12 |
| 2. HD | 12.02. | GAMA | 182 | 155 | 135 | 204 | 155 | 148 | 6 | 204 | 135 | 163,17 | 8 |
| 4. HD | 20.02. | JADRAN | 154 | 128 | 161 | 199 | 159 | 152 | 6 | 199 | 128 | 158,83 | 2 |
| 5. HD | 13.03. | ONDRÁŠ | 191 | 126 | 149 | 128 | 139 | 174 | 6 | 191 | 126 | 151,17 | 0 |
| 7. HD | 03.04. | LAMPIÓNI | 151 | 180 | 131 | 150 | 135 | 163 | 6 | 180 | 131 | 151,67 | 4 |
| 8. HD | 26.03. | MEXICO | 161 | 143 | 205 | 142 | 125 | 159 | 6 | 205 | 125 | 155,83 | 2 |
| 10. HD | 01.05. | STATOVAR | 151 | 163 | 167 | 146 | 157 | 135 | 6 | 167 | 135 | 153,17 | 2 |
| Celkem | 7 utkání | 6582 celkem | 42 | 205 | 125 | 156,71 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 84 možných (36 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 12.09. | JMJ TEAM | 145 | 136 | 127 | 127 | 148 | 148 | 6 | 148 | 127 | 138,50 | 2 |
| 7. HD | 17.10. | GAMA | 129 | 167 | 156 | 172 | 170 | 188 | 6 | 188 | 129 | 163,67 | 10 |
| Celkem | 2 utkání | 1813 celkem | 12 | 188 | 127 | 151,08 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 24 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 28.02. | JMJ TEAM | 156 | 139 | 143 | 178 | 149 | 144 | 6 | 178 | 139 | 151,50 | 4 |
| 4. HD | 28.03. | BABINEC | 139 | 146 | 119 | 143 | 182 | 158 | 6 | 182 | 119 | 147,83 | 5 |
| 6. HD | 21.03. | LAMPIÓNI | 112 | 172 | 115 | 149 | 157 | 127 | 6 | 172 | 112 | 138,67 | 2 |
| 9. HD | 18.04. | GAMA | 137 | 177 | 122 | 145 | 115 | 181 | 6 | 181 | 115 | 146,17 | 4 |
| 10. HD | 02.05. | ONDRÁŠ | 187 | 168 | 194 | 194 | 140 | 147 | 6 | 194 | 140 | 171,67 | 2 |
| Celkem | 5 utkání | 4535 celkem | 30 | 194 | 112 | 151,17 | 17 | ||||||
Duelových bodů 17 z 60 možných (28 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 26.09. | GAMA | 153 | 143 | 160 | 132 | 155 | 129 | 6 | 160 | 129 | 145,33 | 8 |
| 5. HD | 12.09. | LAMPIÓNI | 148 | 177 | 146 | 150 | 143 | 165 | 6 | 177 | 143 | 154,83 | 6 |
| 7. HD | 17.10. | HUJAŘI | 155 | 155 | 115 | 102 | 141 | 155 | 6 | 155 | 102 | 137,17 | 6 |
| 11. HD | 06.12. | ONDRÁŠ | 127 | 160 | 150 | 192 | 159 | 156 | 6 | 192 | 127 | 157,33 | 4 |
| Celkem | 4 utkání | 3568 celkem | 24 | 192 | 102 | 148,67 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 48 možných (50 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.