Frýdecká liga družstev, podzim 2026 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 01.09. | GAMA | 160 | 147 | 176 | 183 | 157 | 246 | 6 | 246 | 147 | 178,17 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 1069 celkem | 6 | 246 | 147 | 178,17 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | URNA | 158 | 156 | 159 | 203 | 155 | 263 | 6 | 263 | 155 | 182,33 | 4 |
| 5. HD | 16.03. | LAMPIÓNI | 146 | 173 | 177 | 159 | 155 | 189 | 6 | 189 | 146 | 166,50 | 6 |
| 7. HD | 13.04. | SMOG | 166 | 184 | 217 | 163 | 222 | 161 | 6 | 222 | 161 | 185,50 | 6 |
| 11. HD | 01.06. | GAMA | 181 | 203 | 170 | 203 | 158 | 117 | 6 | 203 | 117 | 172,00 | 6 |
| Celkem | 4 utkání | 4238 celkem | 24 | 263 | 117 | 176,58 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 48 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 25.09. | TRAFO | 192 | 190 | 161 | 150 | 161 | 168 | 6 | 192 | 150 | 170,33 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 1022 celkem | 6 | 192 | 150 | 170,33 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | URNA | 205 | 210 | 178 | 128 | 159 | 212 | 6 | 212 | 128 | 182,00 | 8 |
| 3. HD | 13.03. | PERMONÍCI | 184 | 180 | 168 | 190 | 185 | 137 | 6 | 190 | 137 | 174,00 | 6 |
| 4. HD | 21.03. | BABINEC | 180 | 157 | 161 | 203 | 144 | 193 | 6 | 203 | 144 | 173,00 | 10 |
| Celkem | 3 utkání | 3174 celkem | 18 | 212 | 128 | 176,33 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 36 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 JEŠTĚŘI
4. v žebříčku sezóny z 60
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 20.09. | PERMONÍCI | 184 | 160 | 226 | 249 | 146 | 186 | 6 | 249 | 146 | 191,83 | 6 |
| 6. HD | 25.08. | LAMPIÓNI | 201 | 202 | 187 | 182 | 152 | 217 | 6 | 217 | 152 | 190,17 | 2 |
| Celkem | 2 utkání | 2292 celkem | 12 | 249 | 146 | 191,00 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 24 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 16.09. | BABINEC | 116 | 108 | 110 | 147 | 102 | 109 | 6 | 147 | 102 | 115,33 | 2 |
| 5. HD | 24.09. | PERMONÍCI | 162 | 149 | 179 | 146 | 184 | 127 | 6 | 184 | 127 | 157,83 | 0 |
| 6. HD | 14.10. | JEŠTĚŘI | 127 | 152 | 163 | 136 | 139 | 146 | 6 | 163 | 127 | 143,83 | 2 |
| 11. HD | 09.09. | LAMPIÓNI | 135 | 138 | 114 | 3 | 138 | 114 | 129,00 | 2 | |||
| Celkem | 4 utkání | 2889 celkem | 21 | 184 | 102 | 137,57 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 42 možných (14 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | LAMPIÓNI | 183 | 195 | 172 | 176 | 178 | 176 | 6 | 195 | 172 | 180,00 | 8 |
| 4. HD | 05.03. | TRAKEŘI | 135 | 179 | 148 | 188 | 161 | 178 | 6 | 188 | 135 | 164,83 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 2069 celkem | 12 | 195 | 135 | 172,42 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.