Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DRACI
56. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | SMOG | 126 | 133 | 168 | 126 | 145 | 134 | 6 | 168 | 126 | 138,67 | 2 |
| 2. HD | 01.09. | URNA | 134 | 167 | 143 | 167 | 161 | 181 | 6 | 181 | 134 | 158,83 | 2 |
| 3. HD | 07.09. | LAMPIÓNI | 143 | 183 | 140 | 148 | 129 | 128 | 6 | 183 | 128 | 145,17 | 2 |
| 4. HD | 14.09. | GAMA | 158 | 130 | 131 | 168 | 138 | 157 | 6 | 168 | 130 | 147,00 | 4 |
| 5. HD | 21.09. | DOBRÁCI | 129 | 177 | 127 | 139 | 171 | 151 | 6 | 177 | 127 | 149,00 | 4 |
| 6. HD | 28.09. | TRAKEŘI | 143 | 165 | 136 | 131 | 175 | 144 | 6 | 175 | 131 | 149,00 | 4 |
| 7. HD | 06.10. | STATOVAR | 156 | 132 | 154 | 184 | 166 | 122 | 6 | 184 | 122 | 152,33 | 0 |
| Celkem | 7 utkání | 6240 celkem | 42 | 184 | 122 | 148,57 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 84 možných (21 %). Bez handicapu je průměr 140,57.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 BABINEC
52. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | PERMONÍCI | 195 | 174 | 173 | 162 | 133 | 200 | 6 | 200 | 133 | 172,83 | 8 |
| 2. HD | 16.02. | JMJ TEAM | 143 | 188 | 158 | 3 | 188 | 143 | 163,00 | 2 | |||
| 3. HD | 23.02. | DALLAS | 128 | 131 | 153 | 3 | 153 | 128 | 137,33 | 0 | |||
| 4. HD | 09.03. | URNA | 178 | 156 | 163 | 3 | 178 | 156 | 165,67 | 0 | |||
| 5. HD | 17.03. | TRAKEŘI | 157 | 186 | 177 | 3 | 186 | 157 | 173,33 | 2 | |||
| 6. HD | 30.03. | LAMPIÓNI | 155 | 136 | 146 | 3 | 155 | 136 | 145,67 | 0 | |||
| 7. HD | 14.04. | HUJAŘI | 150 | 145 | 138 | 165 | 146 | 161 | 6 | 165 | 138 | 150,83 | 2 |
| 8. HD | 27.04. | DOBRÁCI | 165 | 153 | 143 | 144 | 131 | 166 | 6 | 166 | 131 | 150,33 | 4 |
| 9. HD | 11.05. | GAMA | 127 | 154 | 145 | 3 | 154 | 127 | 142,00 | 4 | |||
| 11. HD | 01.06. | SMOG | 198 | 170 | 159 | 3 | 198 | 159 | 175,67 | 6 | |||
| Celkem | 10 utkání | 6152 celkem | 39 | 200 | 127 | 157,74 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 78 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 149,74.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 BABINEC
46. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 15.09. | STATOVAR | 196 | 105 | 145 | 145 | 164 | 135 | 6 | 196 | 105 | 148,33 | 2 |
| 4. HD | 22.09. | LAMPIÓNI | 126 | 139 | 154 | 171 | 162 | 5 | 171 | 126 | 150,40 | 4 | |
| 6. HD | 13.10. | PERMONÍCI | 163 | 200 | 141 | 178 | 151 | 181 | 6 | 200 | 141 | 169,00 | 2 |
| 7. HD | 27.10. | SMOG | 185 | 181 | 148 | 168 | 161 | 148 | 6 | 185 | 148 | 165,17 | 2 |
| 8. HD | 03.11. | JMJ TEAM | 175 | 181 | 152 | 140 | 186 | 165 | 6 | 186 | 140 | 166,50 | 6 |
| 9. HD | 17.11. | TRAKEŘI | 132 | 131 | 167 | 145 | 171 | 149 | 6 | 171 | 131 | 149,17 | 2 |
| 10. HD | 08.12. | HUJAŘI | 166 | 211 | 157 | 165 | 148 | 186 | 6 | 211 | 148 | 172,17 | 4 |
| 11. HD | 15.12. | GAMA | 144 | 201 | 183 | 147 | 161 | 119 | 6 | 201 | 119 | 159,17 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 7529 celkem | 47 | 211 | 105 | 160,19 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 94 možných (32 %). Bez handicapu je průměr 152,19.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 BABINEC
49. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 10.03. | LAMPIÓNI | 125 | 143 | 120 | 161 | 145 | 134 | 6 | 161 | 120 | 138,00 | 0 |
| 5. HD | 17.03. | JEŠTĚŘI | 134 | 155 | 172 | 157 | 187 | 144 | 6 | 187 | 134 | 158,17 | 3 |
| 6. HD | 08.04. | GAMA | 139 | 163 | 180 | 140 | 156 | 148 | 6 | 180 | 139 | 154,33 | 2 |
| 7. HD | 24.04. | SMOG | 136 | 164 | 168 | 156 | 164 | 172 | 6 | 172 | 136 | 160,00 | 4 |
| 8. HD | 28.04. | JMJ TEAM | 149 | 115 | 155 | 130 | 147 | 152 | 6 | 155 | 115 | 141,33 | 0 |
| 9. HD | 22.04. | STATOVAR | 136 | 130 | 169 | 191 | 121 | 157 | 6 | 191 | 121 | 150,67 | 2 |
| 10. HD | 19.05. | TRAKEŘI | 148 | 133 | 182 | 148 | 210 | 136 | 6 | 210 | 133 | 159,50 | 2 |
| 11. HD | 26.05. | DOBRÁCI | 176 | 137 | 135 | 145 | 167 | 143 | 6 | 176 | 135 | 150,50 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 7275 celkem | 48 | 210 | 115 | 151,56 | 15 | ||||||
Duelových bodů 15 z 96 možných (16 %). Bez handicapu je průměr 143,56.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.