Szotkowski Jaroslav
DOBRÁCI · TRAFO · FAJNO PARTA
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 DOBRÁCI
51. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 23.09. | PERMONÍCI | 150 | 146 | 159 | 165 | 177 | 158 | 6 | 177 | 146 | 159,17 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 955 celkem | 6 | 177 | 146 | 159,17 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 151,17.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 TRAFO
26. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 04.09. | URNA | 145 | 167 | 167 | 214 | 186 | 185 | 6 | 214 | 145 | 177,33 | 4 |
| 7. HD | 09.10. | GAMA | 179 | 150 | 158 | 195 | 172 | 157 | 6 | 195 | 150 | 168,50 | 10 |
| Celkem | 2 utkání | 2075 celkem | 12 | 214 | 145 | 172,92 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %). Bez handicapu je průměr 168,92.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 FAJNO PARTA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | BABINEC | 183 | 156 | 191 | 201 | 192 | 141 | 6 | 201 | 141 | 177,33 | 8 |
| 2. HD | 01.03. | HUJAŘI | 160 | 128 | 200 | 159 | 161 | 162 | 6 | 200 | 128 | 161,67 | 8 |
| 3. HD | 21.02. | SMOG | 153 | 123 | 150 | 233 | 165 | 184 | 6 | 233 | 123 | 168,00 | 8 |
| 4. HD | 28.03. | JMJ TEAM | 177 | 155 | 114 | 186 | 187 | 175 | 6 | 187 | 114 | 165,67 | 8 |
| 5. HD | 30.05. | TRAKEŘI | 161 | 202 | 191 | 137 | 203 | 210 | 6 | 210 | 137 | 184,00 | 6 |
| 7. HD | 07.03. | JEŠTĚŘI | 148 | 126 | 160 | 195 | 186 | 180 | 6 | 195 | 126 | 165,83 | 6 |
| 8. HD | 14.03. | LAMPIÓNI | 213 | 223 | 147 | 156 | 140 | 177 | 6 | 223 | 140 | 176,00 | 4 |
| 9. HD | 16.05. | KAMPERETAMPERE | 170 | 215 | 186 | 169 | 194 | 182 | 6 | 215 | 169 | 186,00 | 4 |
| 10. HD | 11.04. | PERMONÍCI | 153 | 127 | 176 | 216 | 117 | 220 | 6 | 220 | 117 | 168,17 | 6 |
| 11. HD | 19.04. | STATOVAR | 159 | 175 | 142 | 187 | 174 | 161 | 6 | 187 | 142 | 166,33 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 10314 celkem | 60 | 233 | 114 | 171,90 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 120 možných (52 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.