Stodulka Ladislav
Půlmaratón
Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.
| Ročník | Datum | Družstvo | Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. | HDC | Her | Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. | Průměr Na hru, včetně handicapu. | Max | Min |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| podzim 2026 | 12.09.2026 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 1. | 19 | 3326 | 175,05 | 202 | 145 | |
| jaro 2026 | 18.04.2026 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 1. | 12 | 1614 | 134,50 | 199 | 95 | |
| podzim 2025 | 11.10.2025 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 1. | 16 | 2626 | 164,13 | 204 | 102 | |
| jaro 2025 | 12.04.2025 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 4. | 24 | 4165 | 173,54 | 223 | 129 | |
| podzim 2024 | 12.10.2024 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 4. | 15 | 2643 | 176,20 | 255 | 142 | |
| jaro 2024 | 13.04.2024 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 9. | 11 | 1627 | 147,91 | 173 | 118 | |
| podzim 2023 | 07.10.2023 | VALAŠSKÁ J-ELITA | 3. | 16 | 2853 | 178,31 | 222 | 149 |
Náhozy po hrách
podzim 2026 12.09.2026 VALAŠSKÁ J-ELITA 19 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 168 | 197 | 176 | 202 | 174 | 182 | ||
| 9–16 | 155 | 177 | 173 | 189 | 154 | |||
| 17–24 | 194 | 189 | 174 | 175 | 176 | 159 | 145 | 167 |
jaro 2026 18.04.2026 VALAŠSKÁ J-ELITA 12 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 133 | 142 | 104 | 112 | ||||
| 9–16 | 149 | 199 | 146 | 124 | ||||
| 17–24 | 95 | 157 | 126 | 127 |
podzim 2025 11.10.2025 VALAŠSKÁ J-ELITA 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 179 | 127 | 204 | 147 | ||||
| 9–16 | 173 | 182 | 173 | 165 | 197 | 190 | ||
| 17–24 | 147 | 173 | 141 | 165 | 161 | 102 |
jaro 2025 12.04.2025 VALAŠSKÁ J-ELITA 24 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 149 | 157 | 223 | 173 | 147 | 181 | 144 | 154 |
| 9–16 | 199 | 157 | 168 | 190 | 193 | 203 | 162 | 164 |
| 17–24 | 142 | 214 | 176 | 177 | 157 | 129 | 213 | 193 |
podzim 2024 12.10.2024 VALAŠSKÁ J-ELITA 15 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 173 | 168 | 205 | 214 | ||||
| 9–16 | 168 | 171 | 148 | 255 | 174 | 184 | ||
| 17–24 | 154 | 159 | 142 | 156 | 172 |
jaro 2024 13.04.2024 VALAŠSKÁ J-ELITA 11 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 118 | 167 | 155 | |||||
| 9–16 | 160 | 138 | 150 | 131 | ||||
| 17–24 | 161 | 152 | 122 | 173 |
podzim 2023 07.10.2023 VALAŠSKÁ J-ELITA 16 her
| Hry | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1–8 | 156 | 194 | 177 | 192 | 160 | 191 | ||
| 9–16 | 167 | 153 | 178 | 196 | ||||
| 17–24 | 166 | 174 | 149 | 172 | 206 | 222 |
Doplňková soutěž
U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.
| Ročník | Soutěž | Počet | Průměr na hru |
|---|---|---|---|
| podzim 2026 | split | 21 | 1,11 |
| jaro 2026 | split | 15 | 1,25 |
| podzim 2025 | strike | 49 | 3,06 |
| jaro 2025 | split | 30 | 1,25 |
| podzim 2024 | 7 | 14 | 0,93 |
| jaro 2024 | split | 24 | 2,18 |
| podzim 2023 | split | 18 | 1,13 |