Počet her
90
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
145,78
Max
Nejlepší hra kariéry: 211 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 211.
211
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
85
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
podzim 2016
průměr kariéry 145,78
podzim 2018
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 122 | 149 | 135 | 110 | 173 | 166 | 6 | 173 | 110 | 142,50 | 0 |
| 5. HD | 01.10. | JEŠTĚŘI | 127 | 145 | 164 | 3 | 164 | 127 | 145,33 | 2 | |||
| 6. HD | 04.09. | ONDRÁŠ | 145 | 123 | 121 | 85 | 113 | 98 | 6 | 145 | 85 | 114,17 | 0 |
| Celkem | 3 utkání | 1976 celkem | 15 | 173 | 85 | 131,73 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 30 možných (7 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 10.10. | SMOG | 126 | 150 | 134 | 3 | 150 | 126 | 136,67 | 0 | |||
| 2. HD | 24.10. | GAMA | 184 | 211 | 144 | 120 | 112 | 138 | 6 | 211 | 112 | 151,50 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 1319 celkem | 9 | 211 | 112 | 146,56 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 18 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 13.03. | BABINEC | 154 | 171 | 109 | 167 | 142 | 137 | 6 | 171 | 109 | 146,67 | 6 |
| 11. HD | 27.02. | 3+1 | 180 | 169 | 160 | 178 | 201 | 190 | 6 | 201 | 160 | 179,67 | 8 |
| Celkem | 2 utkání | 1958 celkem | 12 | 201 | 109 | 163,17 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 ONDRÁŠ
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 20.09. | 3+1 | 164 | 108 | 132 | 156 | 157 | 107 | 6 | 164 | 107 | 137,33 | 6 |
| 4. HD | 04.10. | LAMPIÓNI | 162 | 178 | 122 | 173 | 132 | 148 | 6 | 178 | 122 | 152,50 | 2 |
| 5. HD | 11.10. | BABINEC | 107 | 175 | 119 | 145 | 169 | 137 | 6 | 175 | 107 | 142,00 | 6 |
| 6. HD | 25.10. | HUJAŘI | 104 | 152 | 180 | 133 | 146 | 184 | 6 | 184 | 104 | 149,83 | 4 |
| 7. HD | 05.12. | JADRAN | 191 | 146 | 129 | 160 | 143 | 134 | 6 | 191 | 129 | 150,50 | 0 |
| 8. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 168 | 142 | 158 | 145 | 92 | 121 | 6 | 168 | 92 | 137,67 | 0 |
| 9. HD | 14.11. | BISTRO | 127 | 126 | 157 | 146 | 148 | 94 | 6 | 157 | 94 | 133,00 | 6 |
| 10. HD | 22.11. | GAMA | 169 | 131 | 173 | 126 | 105 | 179 | 6 | 179 | 105 | 147,17 | 4 |
| 11. HD | 06.12. | TRAKEŘI | 130 | 169 | 148 | 181 | 187 | 152 | 6 | 187 | 130 | 161,17 | 6 |
| Celkem | 9 utkání | 7867 celkem | 54 | 191 | 92 | 145,69 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 108 možných (31 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.