Valošek Tomáš
Počet her
109
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
174,28
Max
Nejlepší hra kariéry: 263 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 263.
263
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
91
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
1
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
podzim 2018
průměr kariéry 174,28
podzim 2019
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 10.09. | TRAKEŘI | 135 | 198 | 114 | 115 | 170 | 91 | 6 | 198 | 91 | 137,17 | 2 |
| 4. HD | 07.10. | LAMPIÓNI | 142 | 126 | 148 | 3 | 148 | 126 | 138,67 | 0 | |||
| 5. HD | 25.11. | BABINEC | 174 | 167 | 124 | 190 | 4 | 190 | 124 | 163,75 | 4 | ||
| 9. HD | 02.09. | JMJ TEAM | 172 | 170 | 172 | 158 | 166 | 119 | 6 | 172 | 119 | 159,50 | 8 |
| 11. HD | 02.12. | PERMONÍCI | 152 | 1 | 152 | 152 | 152,00 | 0 | |||||
| Celkem | 5 utkání | 3003 celkem | 20 | 198 | 91 | 150,15 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 40 možných (35 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 SMOG
2. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | ONDRÁŠ | 222 | 232 | 202 | 163 | 223 | 187 | 6 | 232 | 163 | 204,83 | 9 |
| 2. HD | 18.02. | PERMONÍCI | 179 | 213 | 174 | 147 | 192 | 198 | 6 | 213 | 147 | 183,83 | 4 |
| 3. HD | 26.02. | HUJAŘI | 206 | 209 | 214 | 201 | 193 | 140 | 6 | 214 | 140 | 193,83 | 10 |
| 4. HD | 12.03. | BABINEC | 191 | 167 | 223 | 178 | 168 | 182 | 6 | 223 | 167 | 184,83 | 12 |
| 5. HD | 07.05. | JMJ TEAM | 181 | 214 | 243 | 204 | 203 | 168 | 6 | 243 | 168 | 202,17 | 8 |
| 9. HD | 23.04. | MEXICO | 210 | 168 | 198 | 163 | 160 | 163 | 6 | 210 | 160 | 177,00 | 7 |
| 10. HD | 18.03. | JEŠTĚŘI | 181 | 193 | 158 | 144 | 125 | 5 | 193 | 125 | 160,20 | 4 | |
| 11. HD | 27.05. | STATOVAR | 168 | 263 | 221 | 221 | 184 | 206 | 6 | 263 | 168 | 210,50 | 6 |
| Celkem | 8 utkání | 8943 celkem | 47 | 263 | 125 | 190,28 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 94 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 140 | 168 | 192 | 171 | 161 | 144 | 6 | 192 | 140 | 162,67 | 8 |
| 2. HD | 29.10. | STATOVAR | 174 | 147 | 110 | 166 | 180 | 200 | 6 | 200 | 110 | 162,83 | 6 |
| 4. HD | 18.09. | MEXICO | 149 | 166 | 147 | 168 | 157 | 179 | 6 | 179 | 147 | 161,00 | 8 |
| 5. HD | 01.10. | JEŠTĚŘI | 164 | 177 | 184 | 184 | 189 | 188 | 6 | 189 | 164 | 181,00 | 12 |
| 8. HD | 05.11. | LAMPIÓNI | 166 | 158 | 180 | 182 | 155 | 150 | 6 | 182 | 150 | 165,17 | 6 |
| 9. HD | 08.10. | GAMA | 144 | 133 | 194 | 157 | 187 | 179 | 6 | 194 | 133 | 165,67 | 8 |
| 11. HD | 04.12. | JMJ TEAM | 163 | 185 | 186 | 188 | 184 | 154 | 6 | 188 | 154 | 176,67 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7050 celkem | 42 | 200 | 110 | 167,86 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 84 možných (67 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.