Počet her
66
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
169,33
Max
Nejlepší hra kariéry: 236 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 236.
236
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
123
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
podzim 2022
průměr kariéry 169,33
jaro 2024
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 14.02. | PERMONÍCI | 132 | 176 | 146 | 151 | 176 | 127 | 6 | 176 | 127 | 151,33 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 908 celkem | 6 | 176 | 127 | 151,33 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 08.05. | TRAFO | 185 | 149 | 159 | 177 | 208 | 167 | 6 | 208 | 149 | 174,17 | 4 |
| 10. HD | 29.05. | TRAKEŘI | 162 | 156 | 123 | 163 | 147 | 134 | 6 | 163 | 123 | 147,50 | 2 |
| 11. HD | 06.06. | JEŠTĚŘI | 147 | 146 | 154 | 201 | 169 | 179 | 6 | 201 | 146 | 166,00 | 7 |
| Celkem | 3 utkání | 2926 celkem | 18 | 208 | 123 | 162,56 | 13 | ||||||
Duelových bodů 13 z 36 možných (36 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 TRAFO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 25.08. | GAMA | 125 | 202 | 172 | 200 | 186 | 171 | 6 | 202 | 125 | 176,00 | 10 |
| 3. HD | 05.09. | KAMPERETAMPERE | 157 | 182 | 159 | 156 | 159 | 188 | 6 | 188 | 156 | 166,83 | 5 |
| 4. HD | 12.09. | STATOVAR | 138 | 175 | 164 | 176 | 184 | 159 | 6 | 184 | 138 | 166,00 | 2 |
| 5. HD | 07.11. | SMOG | 168 | 231 | 230 | 168 | 165 | 150 | 6 | 231 | 150 | 185,33 | 6 |
| 7. HD | 27.09. | TRAKEŘI | 175 | 189 | 206 | 210 | 177 | 190 | 6 | 210 | 175 | 191,17 | 10 |
| 8. HD | 18.10. | LAMPIÓNI | 140 | 156 | 157 | 159 | 236 | 168 | 6 | 236 | 140 | 169,33 | 6 |
| 11. HD | 05.12. | BABINEC | 141 | 168 | 189 | 162 | 193 | 161 | 6 | 193 | 141 | 169,00 | 12 |
| Celkem | 7 utkání | 7342 celkem | 42 | 236 | 125 | 174,81 | 51 | ||||||
Duelových bodů 51 z 84 možných (61 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.