Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit
← Zpět na hráče

Horák Alois

Půlmaratón

Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.

Ročník Datum Družstvo Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. HDC Her Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. Průměr Na hru, včetně handicapu. Max Min
jaro 2026 18.04.2026 VIDLÁCI 9. 4 902 225,50 267 199
podzim 2025 11.10.2025 VIDLÁCI 8. 16 2997 187,31 264 142
jaro 2025 12.04.2025 NO A CO 7. 16 2759 172,44 237 138
podzim 2024 12.10.2024 NO A CO 9. 15 2494 166,27 200 113

Náhozy po hrách

jaro 2026 18.04.2026 VIDLÁCI 4 her

Hry 12345678
1–8
9–16
17–24 237 267 199 199

podzim 2025 11.10.2025 VIDLÁCI 16 her

Hry 12345678
1–8 162 143 160 160
9–16 142 167 199 201 156 162
17–24 186 264 212 198 248 237

jaro 2025 12.04.2025 NO A CO 16 her

Hry 12345678
1–8 170 157 180 144 175
9–16 160 179 166 138 157
17–24 156 145 167 237 225 203

podzim 2024 12.10.2024 NO A CO 15 her

Hry 12345678
1–8 176 173 167 154
9–16 173 113 171 181 138 159
17–24 171 151 187 180 200

Doplňková soutěž

U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.

RočníkSoutěž PočetPrůměr na hru
jaro 2026 split 0 0,00
podzim 2025 strike 78 4,88
jaro 2025 split 24 1,50
podzim 2024 7 20 1,33