Cienciala Jakub
RAIZ STAVBY · FLAMES · RK
4. liga Frýdek-Místek B podzim 2026 RAIZ STAVBY
| Hrací den | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Her | Body | Celkem Součet holých náhozů. | Průměr | Max | Min | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 20.09.2026 | 138 | 136 | 151 | 191 | 4 | 3 | 616 | 154,00 | 191 | 136 | |
| 2. | 01.10.2026 | 191 | 158 | 146 | 170 | 169 | 5 | 3 | 834 | 166,80 | 191 | 146 |
| Celkem | 9 | 6 | 1450 | 161,11 | 191 | 136 |
3. liga Frýdek-Místek B podzim 2026 FLAMES
| Hrací den | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Her | Body | Celkem Součet holých náhozů. | Průměr | Max | Min | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | 11.10.2026 | 200 | 147 | 210 | 195 | 164 | 5 | 4 | 916 | 183,20 | 210 | 147 |
| Celkem | 5 | 4 | 916 | 183,20 | 210 | 147 |
4. liga Frýdek-Místek B jaro 2026 RAIZ STAVBY
| Hrací den | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Her | Body | Celkem Součet holých náhozů. | Průměr | Max | Min | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | 05.03.2026 | 154 | 130 | 174 | 195 | 203 | 5 | 5 | 856 | 171,20 | 203 | 130 |
| 3. | 19.04.2026 | 170 | 183 | 150 | 193 | 161 | 5 | 3 | 857 | 171,40 | 193 | 150 |
| 4. | 17.05.2026 | 171 | 166 | 129 | 153 | 130 | 5 | 2 | 749 | 149,80 | 171 | 129 |
| Celkem | 15 | 10 | 2462 | 164,13 | 203 | 129 |
3. liga Frýdek-Místek B jaro 2026 RK
| Hrací den | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Her | Body | Celkem Součet holých náhozů. | Průměr | Max | Min | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 19.02.2026 | 183 | 147 | 199 | 184 | 167 | 5 | 3 | 880 | 176,00 | 199 | 147 |
| Celkem | 5 | 3 | 880 | 176,00 | 199 | 147 |